Ještě mnohem dříve než kdokoli zaregistroval nástup „módy lifestyle“, vytvořil v osmdesátých letech jeden z nejlepších skandinávských projektantů Bo Christensen, spolu s inženýry Nielsem Larsenem a Bentem Nielsenem sérii hifi komponentů. Jejich série 200 a 900 trvale změnily tvář hifi světa. Dokázaly, že je možné vytvořit zařízení, které se vyznačují dokonalým zvukem, vysokou jakostí zpracování a vysokou přidanou hodnotou a to jak estetickou tak funkcionální.

Všechna zařízení od nejnovějších po neskutečný A32, se vyznačují vyjímečnou barvou zvuku, dokonalým technickým a technologickým zpracováním a snadným ovládáním. Bez ohledu na to, zdali jsi náročným fanouškem stříbrného plátna, milovníkem hudby či estétem, okamžitě oceníš propojení vyjímečných vlastností s ideou Primare.

Následující generace produktů značky Primare pokračovaly v duchu této prosté, avšak důležité skandinávké ideje, jenž se nyní ještě mnohem více prosazuje skrze nejnovější, mnohem propracovanější a inovativnější série audio a video zařízení. Individuální zařízení či propojeno v plný systém, je možno ovládat jediným intuitivním ovladačem. Produkty Primare umožňují přístup k nejdůmyslnějším technologiím a nebývalým možnostem, které ve stejmé míře inspirují milovníky hudby i estetiky.