ZAČÁTEK

Společnost Trace Elliot vytvořila basové zesilovače a reprobedny pro některé z největších světových hudebníků, od Marka Kinga z Level 42 až po baskytaristu kapely Petera Gabriela Tony Levina. Tyto zesilovače je možné slyšet na albech tak úspěšných jako je třeba 'Nevermind' od Nirvany.

Vášeň Marka Goodaye pro inovace z něj učinila nejvhodnějšího člověka k tomu, aby řídil Trace Elliot a v roce 1986 byl jmenován výkonným ředitelem (CEO).

Pod jeho vedením dosáhl Trace Elliot svého největšího růstu a obrat společnosti byl během pěti let desetinásobný.

V roce 1989 pak vytvořili s inženýrem Clive Buttonem řadu akustických zesilovačů, které inspirovaly akustickou kytarovou revolu

V roce 1992 koupil společnost Kaman. Cesta však byla dlážděna motivací pro ještě větší věci. V roce 1997 založil Mark firmu Ashdown Engineering, postavenou na pevných základech a úspěších společnosti Trace Elliot.

DALŠÍ KAPITOLA

Společnost Ashdown Engineering, založena roku 1997, zahájila svou činnost s bohatými zkušenostmi.

Rychle se stala lídrem na trhu v oblasti zesílení basů nejen pro svou vášeň pro tón.

Značka se stala na světových pódiích okamžitě rozpoznaltou také díky svému zářícímu VU Metru.

Ashdown vyrábí basové, akustické a kytarové zesilovače pro některé z předních světových kapel jako jsou U2, Foo Fighters, Arcade Fire, The Who, Pink Floyd, Sira Paul McCartneyho, Black Sabbath a mnoho dalších.

Nyní je to již 20 let, co Ashdown pokračuje v inovacích a inspiruje průlomovými produkty, jako jsou B-social nebo ABM EVO IV.

METERS & BUDOUCNOST

Meters od Ashdown Engineering přináší každému část tohoto odkazu, který se vyznačuje designem, technickým zpracováním a akustickými zkušenostmi.

Meters zahájil svou činnost v roce 2017 na veletrzích CES v Las Vegas.

Unikátní řada sluchátek a audio produktů, které spojují životní styl a ty nejvyšší aspirace co se zvuku týče, do jednoho neuvěřitelného balíčku.

Premiéra sluchátek Meters OV-1 se setkala s velmi pozitivním hodnocením ze strany nejprestižnějších světových recenzentů.

Meters Ashdown Engineering je nášim prvním podnikem ve světě spotřební elektroniky a inspiroval růst našich dalších aktivit.

Už se nemůžeme dočkat, až s Vámi budeme moci sdílet více ... DĚKUJEME!.